Konkursy i Olimpiady 2018/2019


MatInfo - konkursy i olimpiady matematyczne

14 października 2018 roku troje uczniów klasy ósmej przystąpiło do korespondencyjnego etapu eliminacji w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów 2018. W tym ogólnopolskim konkursie Szkoła Podstawowa w Tyrawie Wołoskiej jest reprezentowana corocznie. Bardzo cieszy nas zaangażowanie uczniów. Gratulujemy uczestnikom i czekamy na wyniki ogólnopolskie.

W październiku 2018 roku odbyły się szkolne eliminacje w interdyscyplinarnym konkursie przedmiotowym z matematyki dla uczniów szkół podstawowych. Wziął w nim udział jeden uczeń z klasy 8 Szkoły Podstawowej w Tyrawie Wołoskiej, uzyskując 50% punktów możliwych do zdobycia. Gratulujemy dobrych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Dnia 5 listopada 2018 roku odbył się szkolny etap jesiennej sesji ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Olimpus”, w którym wzięło udział 30 uczniów z klas 4 - 8 Szkoły Podstawowej w Tyrawie Wołoskiej. Mamy nadzieję, że wzorem ubiegłorocznych edycji będziemy mieć matematycznych laureatów. Życzymy powodzenia i wysokich wyników. Zapraszamy również do wzięcia udziału w sesji zimowej, która odbędzie się już w styczniu.MatInfo opr. B.Kijek