Klasa VIIa - 2018/2019

Witamy na stronie z aktualnościami klasy VII a. Postaramy się umieszczać tutaj informacje dotyczące wydarzeń, w których klasa (lub przynajmniej jej część) uczestniczyła. Na początek krótkie notki o rozpoczęciu roku, wyjeździe do Rzeszowa i klasowych Mikołajkach. Wkrótce uzupełnimy stronę materiałami, które nie trafiły do szkolnych aktualności.Początek roku

Rok szkolny zaczęliśmy 4 września - troszkę później niż zwykle, a wszyscy już tak bardzo chcieli wrócić do szkoły ... . Ale wreszcie przyszedł ten od dawna wyczekiwany moment i już znowu jesteśmy w gronie koleżanek i kolegów, pełni zapału do nauki. Oby starczyło go jak najdłużej!


To my czwartego września

W Parku Trampolin i nie tylko ...

Dłuuugo się zbieraliśmy, ale w końcu pojechaliśmy - tylko nasza klasa - na wycieczkę do Rzeszowa. Postanowiliśmy wybrać się do Parku Trampolin i do kina. Park Trampolin był - tak jak oczekiwaliśmy - doskonałym miejscem, żeby poważny siódmoklasista mógł poczuć się jak sześciolatek (siedmiolatek?). Tak czy inaczej wszyscy skakali do basenów z gąbkami, nurkowali w ogromnej poduszce powietrznej i oczywiście - trampoliny. WSZYSCY się dobrze bawili, godzina skakania minęła błyskawicznie.
Kino w galerii Millenium Hall miało dla nas seans filmu "Dziadek do orzechów i cztery królestwa". Jak to zwykle bywa, film jednym się podobał bardzo, a innym tylko trochę. Tym niemniej w kinie było OK.
Po kinie godzina w galerii - zakupy już trochę pod kątem zbliżających się Mikołajek, ale nie tylko. Po zakupach powrót do busa i niespodziewana ponowna wycieczka do Fly Park'u. Kolejna niespodzianka wiązała się z busem, ale wkrótce jechaliśmy już z powrotem do domu. W sumie całkiem udany wyjazd.


Na trampolinach

Przy basenie ... z gąbkami

Mikołajki klasowe

Mikołajki! Kto nie lubi dostawać prezentów? No właśnie. Wszyscy lubią. Zatem 6 grudnia, w zgodzie z tradycją, po baaardzo długim oczekiwaniu (bo dopiero podczas siódmej lekcji) nastąpił ten długo oczekiwany moment. Najpierw jednak drogą głosowania wybraliśmy Mikołaja 2018, którym został(a) Gabrysia. A później już wiadomo - prezent, zdjęcie z Mikołajem i można się cieszyć tym, co dostaliśmy. Na zdjęciach wszyscy wyglądali na zadowolonych ... .


Mikołajowa klasa siódma

Mikołajki 2018 - 1

Mikołajki 2018 - 2

Mikołajki 2018 - 3

powrótHTML code Admin text Admin GFX Admin