I Klasowe Wyścigi Robotów!

Wyścigi robotów, które możecie zobaczyć na zdjęciach były prawdziwymi wyścigami. Dlaczego prawdziwymi? Bo tak, jak w każdych wyścigach naprawdę nie wiedzieliśmy, który robot wygra! Jak to możliwe? Uczniowie, programując swoje roboty umieścili w kodzie programu polecenie losujące prędkość, z jaką każdy z robotów poruszał się na poszczególnych odcinkach wyścigu. O tym, jakie emocje towarzyszyły wyścigom możecie przekonać się oglądając zdjęcia,


FOTO - for SP_Tyrawa - Admin TEXT - MS
HTML code - Admin
Sprzęt Laboratoriów Przyszłości na apelu z okazji Dnia Ziemi

W przygotowaniu i realizacji apelu z okazji Dnia Ziemi wykorzystano urządzenia nagłaśniające, zakupione przez Szkołę w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości". Dzięki nowoczesnym, bezprzewodowym technologiom mimo ograniczonej przestrzeni na korytarzu szkolnym uczniowie mieli swobodę poruszania się, wykonując scenkę teatralną i taniec.


FOTO - for SP_Tyrawa - Admin TEXT - MS
HTML code - Admin
Projekt "Śladami Jana Pawła II""

W ramach realizacji jednego z etapów projektu przy wsparciu Gminy Tyrawa Wołoska odbyła się wycieczka edukacyjna do miejsc związanych z życiem i działalnością Jana Pawła II.
> Uczestnicy projektu zwiedzali z przewodnikiem Muzeum Domu Rodzinnego Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. W Krakowie wyruszyli na wędrówkę śladami Jana Pawła II . Odwiedzili – Bazylikę oo. Franciszkanów - ulubione miejsce modlitwy Ojca Świętego, a na ulicy Kanoniczej kamienice, w których mieszkał Karol Wojtyła i Muzeum Archidiecezjalne z pamiątkami po Wielkim Polaku. Ostaniem etapem naszej wycieczki było Centrum Jana Pawła II, z relikwiami Świętego, słynną sutanną i płytą z grobu papieskiego. Uczniowie podczas wyjazdu edukacyjnego wykonywali zdjęcia i filmy sprzętem zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości". Przy wykorzystaniu dobrej jakości aparatu i kamery wykonali audiowizualną relację z wycieczki edukacyjnej..


FOTO - for SP_Tyrawa - MB TEXT - MB
HTML code - Admin
Wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursach językowych

Podczas uroczystego apelu z okazji wręczenia dyplomów za udział w konkursach z języka angielskiego wykorzystano nowoczesne urządzenia nagłośniające, oraz wysokiej jakości aparat cyfrowy dokumentujący całe wydarzenie. Sprzęt zakupiono w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.


FOTO - for SP_Tyrawa - AmA TEXT - AmA
HTML code - Admin