Insta.Ling - wspomaganie nauczania języków obcych - 2016/2017

- wykorzystujemy e-learning w nauczaniu-

Uczniowie naszego gimnazjum również w bieżącym roku szkolnym uczestniczą w programie Linsta.Ling z języka niemieckiego. jest to VII edycja programu, z którego regularnie korzysta 60 tys. uczniów różnych etapów edukacyjnych z całej Polski. Serdecznie zapraszam gimnazjalistów do systematycznego utrwalania słownictwa poznanego na lekcji w formie praktycznego  e-learningu.
Zachęcamy rodziców do odwiedzenia strony www.InstaLing.pl i śledzenia postępów w nauce swoich dzieci poprzez założenie konta rodzica.

Po raz pierwszy w do programu Insta.Ling - skuteczna nauka słówek z języka angielskiego dołączyli uczniowie IV i V klas szkoły podstawowej. Mam nadzieję, że nowa forma nauki pozwoli na szybkie i skutecznie zapamiętywanie słownictwa poznanego na lekcjach.Bardzo gorąco zachęcam do aktywnej pracy na platformie.


Certyfikat Jakości 2015/2016

Po raz kolejny zaangażowanie i praca uczniów zostały docenione przez autorów programu Insta.Ling, na ręce nauczyciela przedmiotu przekazano Certyfikat Jakości Kształcenia Języka Niemieckiego. W każdej klasie znalazły się osoby, które uzyskały bardzo dobre wyniki z poszczególnych miesięcy, są to: Alicja, Pola, Natalia i Bartek (klasa I) Paweł, Wiktoria, Kamila, Michał i Ania (klas II) a także Mateusz, Daniela, Jolanta, Joanna, Sylwia oraz Aleksandra z klas III. Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, gratuluję najlepszym i zapraszam do VI edycji.

Certyfikat Jakości 2016/2017

W tym roku szkolnym w ogólnopolskim programie nauki słownictwa bierze udział 111 uczniów naszego zespołu szkół, są to wszystkie klasy gimnazjum oraz klasy IV-V szkoły podstawowej. Gimnazjaliści już tradycyjnie z semestrze zimowym wypracowali Certyfikat Jakości Kształcenia Języka Niemieckiego. Najlepsi uczniowie to: Kacper K. Nikolina (kl. I gim) Natalia W., Ewa, Pola, i Bartosz (kl. II gim) Wiktoria, Michał i Paweł (kl.III gim). Również praca uczniów ze szkoły podstawowej została po raz pierwszy wyróżniona Certyfikat Jakości Kształcenia Języka Angielskiego.

Podczas pracy na platformie najlepsze wyniki osiągnęli:

Zuzanna, Wiktor, Kacper z kl. IV
Karolina, Dawid, Oliwer z kl. Va
Izabella z kl. VbSerdecznie dziękuję wszystkim uczniom gratuluję najlepszym i zapraszam do VIII edycji. A.M.

Anna Marciniuk  • materiały dla uczniów klas III cz. 1 - zobacz - dokument w formacie .PDF
  • materiały dla uczniów klas III cz. 2 (nowe - luty 2017)- zobacz - dokument w formacie .PDF
  • materiały dla uczniów klas III cz. 3 (nowe - luty 2017)- zobacz - dokument w formacie .PDF


Materiały "Fit in Deutsch"