Informacja dla Rodziców

zakładanie kont poczty elektronicznej

na potrzeby nauczania zdalnego


Drodzy Rodzice! Nauczanie zdalne, które będzie realizowane przez naszą Szkołę wymaga możliwości komunikowania się z uczniami. Zamierzamy wykorzystywać do tego celu środowisko pracy zdalnej o nazwie "google classroom". Aby z niego korzystać, uczniowie muszą dysponować adresami poczty elektronicznej w domenie gmail.

Prosimy, abyście w dniu dzisiejszym (wtorek, 24.03), lub jutro (środa, 25.03) założyli dziecku konto poczty elektronicznej w domenie gmail. Jeżeli dziecko JUŻ POSIADA konto poczty elektronicznej w domenie gmail (np. janek123@gmail.com) to może skorzystać z posiadanego już konta. UWAGA: nie można wykorzystywać kont poczty elektronicznej innych niż w domenie gmail.com

Cała procedura zakładania konta zaprezentowana jest w wideoporadniku jak założyc konto pocztowe gmail.

Po utworzeniu konta należy wysłać z tego właśnie, nowoutworzonego konta wiadomość e-mail do Wychowawcy klasy (adresy e-mail wychowawców podane są poniżej). Temat wiadomości: nauczanie zdalne. W treści proszę podać imię i nazwisko ucznia, dla którego założono konto. Adres e-mail utworzonego konta można również wysłać w wiadomości SMS do wychowawcy klasy.

W przypadku dzieci nauczania wczesnoszkolnego proponujemy założenie konta poczty elektronicznej dla Rodzica.

Założenie konta poczty elektronicznej dla dziecka i przesłanie adresu e-mail do Wychowawcy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie tego konta w zdalnym nauczaniu realizowanym przez Szkołę.

Po otrzymaniu od Państwa adresów e-mail poinformujemy na stronie internetowej, jak będzie wyglądać korzystanie ze zdalnych klas na platformie classroom.

Klasa

I
III
IV
V
VI
VII
VIII a
VIII b
Nauczyciel

Jolanta Gibała
Irena Sroka
Małgorzata Jasińska
Katarzyna Szadkowska
Barbara Kijek
Renata Batorska
Maciej Szadkowski
Anna Kociszewska
Adres e-mail

gibalaj2@gmail.com
irena.sroka202@gmail.com
gosiajasinska1975@gmail.com
kasia.sza63@gmail.com
matematyka.nauczanie.zdalne@gmail.com
renatka.batorska@gmail.com
maciek.szadkowski.64@gmail.com
anakociszewska@gmail.com


HTML code - Admin SP Tyrawa Wołoska 2020'